כשחושבים לרגע על מותג צמ"ה אחד שהיה פה מאז ומתמיד, השם קטרפילר בוודאי יהיה הראשון לעלות. בשנת 1948, שנת ההקמה של מדינת ישראל הוקמה לה החברה הישראלית לטרקטורים וציוד בע"מ הידועה כיום כטרקטורים וציוד I.T.E, אשר לה ניתן לה הזיכיון להפצה בלעדית של מוצרי חברת קטרפילר בישראל.

מימיה הראשונים של המדינה, הכלים של קטרפילר היו שם בכל מקום וזמן – החל מהקמה ופיתוח של כבישים ותשתיות, ערים ומפעלים, בתי חולים, אצטדיונים וסמלי מדינה ותרבות רבים ומשמעותיים. בעתות חירום ובשיגרה, כתף אל כף עם התפתחותה של המדינה.

לאורך 70 השנים הראשונות של המדינה, הימצאותם של הכלים מבית קטרפילר בכל צומת חשוב ומרכזי הפכה לדבר שבשיגרה. בכל שנה, בכל דגם חדש ובכל טכנולוגיה חדשה שנכנסה לשטח העבודה, החיבור בין חברת טרקטורים וציוד וקטרפילר היווה תמיד מקור לאיכות ולעוצמה.

טרקטורים וציוד היתה שם איתכם בשטח העבודה, בעיר ובכפר, בחורף הקשה ובימי הקיץ הלוהטים, ובעצם, בכל תנאי ומצב. כי בין אם ברשותכם מחפרון אחד או צי באגרים אימתני, זו היתה זכות גדולה להעניק לכם את מיטב השירותים והאיכות של קטרפילר במשך 70 השנים הראשונות לחברה.

ומכאן נותר לנו לאחל, כי נמשיך לצמוח ביחד איתכם אל עבר 70 שנים נוספות של עוצמה, איכות ושירות מעל הציפיות. מי ייתכן ו-70 השנים הבאות יביאו לפתחנו שפע של פיתוחים, חידושים ואתגרים יוצאי דופן אשר יובילו את כולנו אל שיאים חדשים וסיפוק רב מהעמל היומיומי בשטח העבודה.

תודה על האמון, תודה על בחירתכם בקטרפילר ובטרקטורים וציוד